Staňte se fanouškem Servisu notebooků a PC Praha na Facebooku!

Kompletní webové služby a řešení

Nabízíme Vám kompletní řešení webových služeb. V našem portfoliu naleznete nabídky jako je tvorba webů, eshopů, webdesignů, grafiky až po SEO optimalizaci pro vyhledávače a poskytování profesionálního webhostingu. Z níže uvedených nabídek si zvolete, o co máte zájem.


Novinky

12.04.2017    
Končí podpora Windows VISTA od Microsoftu!!!
Společnost Microsoft v úterý oficiálně ukončila podporu pro operační systém Windows Vista. Od nynějška tak již pro tuto letito...

06.07. 2014    
PŘEHŘÍVÁ SE VÁM NOTEBOOK?
ČIŠTĚNÍ PC I NOTEBOOKU JE NUTNOST! Zhruba po roce používání začne většina uživatelů pozorovat, že se u jejich notebooku větr&aac...

08.04. 2014    
Končí podpora Windows XP od Microsoftu!!!
Dneškem končí podpora Windows XP! Internetové účty nejsou v bezpečí, varují banky! Konec podpory Windows XP je u konce. Společnost...Více novinek   


Facebook

QR kontakt

QR kontakt servisu

Vyberte si z následující nabídky webových služeb:

Tvorba webových stránekTvorba webových stránek

Vytvoříme internetové stránky přesně dle vašich přání a požadavků. Od vzhledu až po administrační prostředí. Sami si řeknete, jaký mají mít design, rozlišení a uspořádání (samozřejmě Vám poradíme).

 

Tvorba internetových obchodů, e-shopůTvorba internetových obchodů, e-shopů

Internet se za poslední léta vyvinul k nepoznání. Dnes je normální kupovat zboží v internetovém obchodu, lidé mají rádi pohodlí a také ví, že ušetří.

 

Facebook marketing, pluginy, tlačítka like, sendFacebook marketing, pluginy, tlačítka like, send

Marketing na Facebooku – Facebook stránky
Vytvoříme pro Vás stránky Facebooku, bez kterých se v dnešní době žádný podnikatel nebo firma neobejde. Facebook je dnes důležitou součástí firemní komunikace se zákazníky a také velice důležitou součástí firemní propagace.

 

SEO optimalizace pro vyhledávače, úprava zdrojového kóduSEO optimalizace pro vyhledávače, úprava zdorjového kódu

Internet se rozrůstá a stává se nepřehledným. Najít to, co potřebujeme, nám pomáhají vyhledávače Seznam.cz, Atlas.cz, Centrum.cz, Google.cz. Aby se v nich Vaše internetová stránka umísťovala na prvních pozicích, je potřeba ji optimalizovat a tak předehnat konkurenci.

 

Grafické práce, webdesign a reklamní grafikaGrafické práce, webdesign a reklamní grafika

Naší činností je především tvorba www stránek - webdesign. Nabízíme jak rozsáhlou tvorbu www stránek, tedy tvorbu: redakčních systémů, internetových obchodů (e-shopů), internetových magazínů, realitních portálů, katalogů, tak i tvorbu www stránek vhodných především pro začínající firmy a živnostníky.

 

Neomezený web-hosting a multihostingPoskytování profesionálního web-hostingu

Samozřejmostí při tvorbě webových prezentací je i nabídka jejich hostingu. Hosting je datové úložiště Vašeho webu (souborů Vašeho webu) na našich serverech připojených do páteřní sítě internetu.