Staňte se fanouškem Servisu notebooků a PC Praha na Facebooku!

Odvirování, reinstalace operačních systémů, instalace software

Virová nákaza PC je vždy nepříjemnou záležitostí a zpravidla důvodem navštívit servis PC. Stala se obtížným, nicméně všudypřítomným společníkem počítačů.


Novinky

12.04.2017    
Končí podpora Windows VISTA od Microsoftu!!!
Společnost Microsoft v úterý oficiálně ukončila podporu pro operační systém Windows Vista. Od nynějška tak již pro tuto letito...

06.07. 2014    
PŘEHŘÍVÁ SE VÁM NOTEBOOK?
ČIŠTĚNÍ PC I NOTEBOOKU JE NUTNOST! Zhruba po roce používání začne většina uživatelů pozorovat, že se u jejich notebooku větr&aac...

08.04. 2014    
Končí podpora Windows XP od Microsoftu!!!
Dneškem končí podpora Windows XP! Internetové účty nejsou v bezpečí, varují banky! Konec podpory Windows XP je u konce. Společnost...Více novinek   


Facebook

QR kontakt

QR kontakt servisu

Odvirování, reinstalace operačních systémů, instalace software

Odvirování počítače

Virová nákaza PC je vždy nepříjemnou záležitostí a zpravidla důvodem navštívit servis PC. Stala se obtížným, nicméně všudypřítomným společníkem počítačů. Ani při používání antivirového softwaru nejste plně chráněni před všemi internetovými hrozbami. Dnes již nejsou viry největší hrozbou, jelikož na internetu krom virů na nás čekají ještě rootkity, spyware, adware, trojské koně či dialery. Jistě to někteří znáte, jednoho dne začne počítač pracovat pomalu, zobrazují se podivné hlášky, počítač začne odpočítávat a restartuje se, postupně vám mohou začít mizet data, počítač zamrzá, nebo se zobrazují různé webové stránky. Pokud některým takovým příznakem trpíte je třeba začít jednat a odvirovat počítač dřív, než bude pozdě.

Před odvirováním počítače je ovšem nutné se zamyslet nad několika věcmi:

co když mi antivirový program poškodí důležitá data?
co když již po odvirování počítač nespustím?
kam si zazálohuji svá uložená data?
je vůbec možné tento vir odstranit přímo z nakaženého počítače?

Z těchto důvodů by odvirování počítače nemělo být prováděno laicky, ale odborně, tedy navštívit specializovaný servis PC, který má s odstraněním virů zkušenosti a je na něj patřičně vybaven.

Jako BRONZE Partner společnosti Eset, která vyvíjí antivirový software NOD32, máme k dispozici širokou škálu nástrojů k odstranění virové nákazy, včetně rozsáhlé podpory této renomované společnosti. K odstranění různých hrozeb je nutné použít různé postupy. Představa, že na vašem nakaženém počítači spustíme antivirový software a za pár hodin je vše hotové je bohužel mylná. Dnešní internetové hrozby se velmi často kombinují či řetězí a tím pádem, pokud už váš počítač vykazuje známky nakažení, je vysoká pravděpodobnost, že infikovaný počítač obsahuje kombinaci rootkitu, spyware, adware či trojského koně.

Potřebujete nainstalovat libovolný operační systém nebo jiný software a chybí Vám na to patřičné zkušenosti nebo odhodlání? Nechte to na nás. Nainstalujeme (případně dodáme) Vám jakýkoliv standardní i nestandardní software, ať už operační systém na platformě Windows, nebo kancelářský balíček MS Office, případně OpenOffice. Rovněž Vám nainstalujeme software na přehrávání DVD, muziky, antivirový software aj. Samozřejmostí po samotném nainstalování je případná aktualizace na nejnovější verzi, odzkoušení funkčnosti a odborná konfigurace daného software, která je mnohdy důležitější než samotná instalace. V případě Vašeho zájmu můžeme nabídnout i odborné vysvětlení a zaučení s nainstalovaným programem.

Proč si vybrat právě nás při instalování software?
Odborně provedeme instalaci a konfiguraci pro správný chod software.
Jsme schopni dodat software za výhodné ceny.
Instalaci můžeme vykonat u Vás, nemusíte nikam cestovat.
V případě, že Vám bude něco nejasné, nabízíme individuální přístup. Budeme se Vám věnovat tak dlouho, dokud si nebudete stoprocentně jisti, že software ovládáte.